Oferta Quady

QUAD TRIP – 1 godzinna wycieczka z przewodnikiem

Quad Trip to 1-godzinna wycieczka na quadach po górskich trasach. Start z bazy Zakopanequady, uczestnicy otrzymają quady jedno- lub dwuosobowe, którymi pod opieką przewodnika wyjadą na godzinną wycieczkę po górach. Trasa wycieczki przebiegać będzie pasmem Gubałówki, po trasach leśnych z pięknymi widokami na Tatry.

CENA: 250 zł + 50 zł pasażer

BUGGY TRIP – 1 godzinna wycieczka z przewodnikiem

Buggy Trip to 1-godzinna wycieczka na Buggy po górskich trasach. Start z bazy Zakopanequady, uczestnicy otrzymają Buggy dwu, lub czterosobowe którymi pod opieką przewodnika wyjadą na godzinną wycieczkę po górach. Trasa wycieczki przebiegać będzie pasmem Gubałówki, po trasach leśnych z pięknymi widokami na Tatry.

CENA OD: 350 zł + 50 zł pasażer

QUAD TRIP 2 – 2 godzinna wycieczka z przewodnikiem

Quad Trip 2  to 2-godzinna wycieczka na quadach po górskich trasach z przewodnikiem. Spotkanie w bazie Zakopanequady – uczestnicy otrzymają quady jedno- lub dwuosobowe, którymi pod opieką przewodnika wyjadą na 2-godzinną przygodę. Trasa wycieczki to typowo górskie tereny, drogi polne oraz leśne trakty, zjazdy i podjazdy oraz piękne widokowe polany. Udział w wycieczce możliwy także dla osób początkujących, które po raz pierwszy będą prowadziły quada

CENA: 500 zł + 100 zł pasażer

BUGGY TRIP 2 – 2 godzinna wycieczka z przewodnikiem

CENA OD: 700 zł + 100 zł pasażer

QUAD Trip 3 – 3 godzinna wycieczka z ogniskiem i przewodnik

CENA: 800 zł + 150 ZŁ PASAŻER

BUGGY Trip 3 – 3 godzinna wycieczka z ogniskiem i przewodnik

CENA OD: 1100 zł + 150 ZŁ PASAŻER

QUAD ADVENTURE – 6 godzinna wycieczka z przewodnikiem

Quad Adventure to 6-godzinna wycieczka na quadach po górskich trasach z przewodnikiem Zakopane Quady. Start z bazy na Gubałówce – uczestnicy otrzymają jedno- lub dwuosobowe quady  Can Am Outlander lub Buggy, którymi pod opieką przewodnika wyjadą na atrakcyjną wycieczkę dookoła Podtatrza, przez Witów, Chochołów w stronę granicy Polsko – Słowackiej. Quad Adventure to mega impreza, gdzie można przeżyć wspaniałą przygodę z quadem. Trasa wycieczki przebiegać będzie po górskich terenach dostępnych tylko dla quadów – drogi leśne, zjazdy, podjazdy, odcinki rzeczne. W połowie zrobimy przerwę na odpoczynek i gorący posiłek.

CENA: 1150 + 200 ZŁ PASAŻER

BUGGY ADVENTURE – 6 godzinna wycieczka z przewodnikiem

Buggy Adventure to 6-godzinna wycieczka na quadach po górskich trasach z przewodnikiem Zakopane Quady. Start z bazy na Gubałówce – uczestnicy otrzymają jedno- lub dwuosobowe quady  Can Am Outlander lub Buggy, którymi pod opieką przewodnika wyjadą na atrakcyjną wycieczkę dookoła Podtatrza, przez Witów, Chochołów w stronę granicy Polsko – Słowackiej. Buggy Adventure to mega impreza, gdzie można przeżyć wspaniałą przygodę z quadem. Trasa wycieczki przebiegać będzie po górskich terenach dostępnych tylko dla Buggy – drogi leśne, zjazdy, podjazdy, odcinki rzeczne. W połowie zrobimy przerwę na odpoczynek i gorący posiłek.

CENA: 1500 + 200 ZŁ PASAŻER

QUAD AQUA – 7 godzin – quady i Termy z przewodnikiem

7-godzinna wycieczka jednodniowa na quadach połączona z relaksem na Termach. Przygoda na quadach i relaks w gorących basenach termalnych to idealne połączenie najlepszych atrakcji w Zakopanem. Doświadczony w terenie instruktor poprowadzi Was z Gubałówki wprost w stronę Chochołowa, gdzie znajdują się jedne z najlepszych w Polsce baseny, sauny, SPA. Uczestnicy wyprawy będą odpoczywać 3h na terenie TERM i pobyt zakończymy obiadem. Po tych uroczych chwilach wsiądziemy na quady w drogę powrotną do Zakopanego. Ta wyprawa łączy dwie największe atrakcje naszego regionu – super wycieczka jednodniowa. Nie zabraknie wspaniałych widoków na Tatry z quadów i jacuzzi. Dużo radości z jazdy podczas licznych zjazdów……….

CENA: 1200 ZŁ + 300 ZŁ PASAŻER

BUGGY AQUA – 7 godzin – Buggy i Termy z przewodnikiem

7-godzinna wycieczka jednodniowa na buggy połączona z relaksem na Termach. Przygoda na buggy i relaks w gorących basenach termalnych to idealne połączenie najlepszych atrakcji w Zakopanem. Doświadczony w terenie instruktor poprowadzi Was z Gubałówki wprost w stronę Chochołowa, gdzie znajdują się jedne z najlepszych w Polsce baseny, sauny, SPA. Uczestnicy wyprawy będą odpoczywać 3h na terenie TERM i pobyt zakończymy obiadem. Po tych uroczych chwilach wsiądziemy na buggy w drogę powrotną do Zakopanego. Ta wyprawa łączy dwie największe atrakcje naszego regionu – super wycieczka jednodniowa. Nie zabraknie wspaniałych widoków na Tatry z quadów i jacuzzi. Dużo radości z jazdy podczas licznych zjazdów……….

CENA: 1600 ZŁ + 300 ZŁ PASAŻER

OFF ROAD DAY – QUADY + BUGGY

[/vc_column_text][vc_column_text]Off Road DAY to prawdziwa off road przygoda w górach, gdzie uczestnicy będą mogli pojeździć quadami, buggy i autami terenowymi w pięknym górskim terenie.

Jest to całodniowa impreza, nastawiona na przeprawę i przygodę w górach. Uczestników podzielimy na dwie grupy, dla pierwszej grupy przygotujemy dwuosobowe quady 4×4, dla drugiej grupy samochody terenowe 4×4. Każda z grup wystartuje z tego samego miejsca i uda się na wyprawę, którą rozpoczniemy w bazie Quadoo na Gubałówce. Uczestnicy w trakcie tej wyprawy będą mieli do pokonania kilkanaście kilometrów w górskim terenie, jedni na quadach, drudzy samochodami – wszyscy jadą po przygodę i dobrą integrację……….

CENA: 1100 ZŁ + 100 ZŁ PASAŻAER

WYJAZD INTEGRACYJNY DO ZAKOPANEGO – ALL INCLUSIVE 3 DNI

[/vc_column_text][vc_column_text]3-dniowy wyjazd integracyjny do Zakopanego.

Pełen program ALL INCLUSIVE z noclegami i śniadaniem w Pensjonacie. Przygoda i integracja gwarantowane.

W dniu przyjazdu zaprosimy uczestników na dobrą góralską kolację – alkohol i napoje płatne dodatkowo. Kolejnego dnia po śniadaniu, super atrakcje – rafting pontonami po Dunajcu, następnie obiad w Szczawnicy, powrót do Zakopanego na Gubałówkę – tam 3 godzinna wyprawa z ogniskiem na quadach…………

CENA: 1000 ZŁ OSOBA