QUAD AQUA – na czym polega ta oferta?

QUAD AQUA – na czym polega ta oferta?

Wyprawy quadami, które organizujemy w Zakopanem, już same w sobie są fascynujące i pełne przygód, ale my nie osiadamy na laurach i cały czas staramy się uczynić naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Stąd pomysł, by połączyć quady i wodę, ale nie w postaci górskich strumieni i rzek, które zdarza nam się pokonywać po drodze. Chodzi o termy, gdzie po kilku godzinach jazdy uczestnicy wyprawy mogą wypocząć i się zrelaksować.

Jak wygląda wyprawa QUAD AQUA?

Wycieczka trwa w sumie 7 godzin. Wszyscy zgłoszeni uczestnicy spotykają się o umówionej godzinie z instruktorem w naszej bazie na zboczu Gubałówki, skąd wraz z przewodnikiem wyruszają w stronę Chochołowa do tamtejszych term, które uchodzą za jedne z najlepszych w Polsce. Tam spędzamy 3 godziny, relaksując się w basenach, saunie, SPA i jaccuzi a na koniec tego niedługiego, ale bardzo przyjemnego pobytu zaplanowany jest wspólny obiad. Taki posiłek nie tylko pozwoli nabrać sił przed drogą powrotną, ale też lepiej się poznać i zintegrować. Potem czeka nas przyjemna droga powrotna do bazy. Po drodze nie brakuje oczywiście wspaniałych widoków i stanowiących pewne wyzwanie zjazdów, podjazdów i przepraw. Tyle emocji i wrażeń, jakich dostarczy jeden dzień z naszym instruktorem i quadami, nie dostarczą żadne inne atrakcje dostępne w Zakopanem.

QUAD AQUA – szczegóły organizacyjne

Od czego zaczynamy QUAD AQUA w Zakopanem? Zanim razem ruszymy po wspaniałą przygodę, nasz instruktor przeszkoli wszystkich uczestników w zakresie jazdy quadem. Jest to bardzo ważne, bo po górach jeździ się inaczej, niż po płaskim terenie, a prawda jest taka, że niewielu naszych klientów miało wcześniej jakąkolwiek styczność z tymi pojazdami. Kiedy już instruktaż zostanie zakończony, czas ruszać w drogę. Po pokonaniu leśnych dróg i górskich szlaków docieramy do Chochołowa, gdzie spędzamy rozkoszne 3 godziny w ciepłych termalnych wodach i jemy pyszny obiad. W drodze powrotnej kierowca z pasażerem się zmieniają i w takim składzie wyruszamy z powrotem do Zakopanego. W cenie wyprawy jest paliwo do quada, instruktaż z jazdy na quadzie, opieka przewodnika na trasie oraz kas ochronny. Istnieje możliwość wypożyczenia stroju przeciwdeszczowego i przeciwbłotnego w cenie 35 zł za osobę, wykupienia dodatkowego ubezpieczenia obniżającego odpowiedzialność własną za quad do kwoty 1000,00 zł (kosztuje ono 45 zł) oraz zamówienia transferu z hotelu w Zakopanem do miejsca zbiórki i z powrotem do miejsca zakwaterowania po zakończonej wyprawie (45 zł/osoba). Ważne jest, aby zjawić się w miejscu zbiórki na 20-30 minut przed planowanym rozpoczęciem wyprawy i mieć przy sobie ważne prawo jazdy.

QUAD AQUA – dlaczego warto wybrać się na wyprawę właśnie z nami?

Decyzja o wybraniu się na wyprawę na quadach w przypadku wielu naszych klientów jest podejmowana spontanicznie, pod wpływem chwili. Ważne jest zatem, by zapewnić osobom bez praktycznie żadnego przygotowania odpowiednią opiekę i najwyższy poziom bezpieczeństwa, aby mogły z całej tej przygody wyciągnąć maksymalnie dużo przyjemności i satysfakcji. Nasz zespół tworzą pasjonaci i bardzo doświadczeni instruktorzy, znający Zakopane i okolice jak własną kieszeń. Nie lubimy utartych szlaków. Chcemy Wam pokazać coś, czego sami pewnie nigdy byście nie zobaczyli i zabrać Was w miejsca, do których trudno byłoby Wam dotrzeć samodzielnie. Nasza oferta jest bardzo różnorodna.

Zapraszamy zarówno rodziny z dziećmi, jak i duże zorganizowane grupy, uczestniczące w wyjazdach integracyjnych. Konkurencyjne ceny to kolejny atut naszej oferty. Wybierz się z nami na wyprawę, której długo nie zapomnisz!

Write a comment