Quady w Zakopanem w pytaniach i odpowiedziach

quady w Zakopanem w pytaniach i odpowiedziach

Quady w Zakopanem w pytaniach i odpowiedziach

Wydawać by się mogło, że w Zakopanem jest tyle do zobaczenia i tyle fantastycznych tras idealnych na piesze wycieczki, że nie trzeba szukać sobie żadnych dodatkowych atrakcji. Jeśli jednak chce się mocniej przeżyć swój pobyt w zimowej stolicy Polski i jeszcze bardziej doświadczyć kontaktu z przyrodą, warto wybrać się na wyprawę na quadach.

Quady w Zakopanem – dlaczego warto się zdecydować na tę rozrywkę?

Odpowiedź jest prosta – dla przeżyć, niesamowitych i jedynych w swoim rodzaju wspomnień i dla adrenaliny, której poziom podczas takiej eskapady szybuje pod niebiosa. Wyprawa na quadach nie jest czymś, co ma się okazję przeżywać co dzień, więc tym bardziej, będąc w tak pięknym i sprzyjającym długim wyprawom miejscu, warto spróbować swoich sił na tych pojazdach. Organizowane przez naszą firmę wycieczki w Zakopanem są dopracowane w każdym calu. Za bezpieczeństwo grupy odpowiedzialny jest doświadczony przewodnik, który poprowadzi Was pięknymi ścieżkami i pokaże miejsca, których na próżno szukać w przewodnikach.

Nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci, dla których góry to środowisko naturalne. Można się z nami czuć naprawdę komfortowo, a swoją wiedzą i umiejętnościami chętnie się dzielimy. Kolejnym powodem, dla którego warto zafundować sobie taka atrakcję, jest możliwość spędzenia całego dnia na świeżym powietrzu, w towarzystwie przyjaciół czy rodziny. Nic tak nie spaja i nie pozwala nawiązać tak głębokich i silnych relacji, jak wspólne przeżywanie prawdziwych przygód. W porównaniu z konkurencją mamy naprawdę świetne ceny. Korzystamy z pojazdów najwyższej klasy, na bieżąco serwisowanych, a przez to pewnych i bezpiecznych.

Wyprawy na quadach w Zakopanem– dla kogo taka atrakcja jest odpowiednia?

Każdy, kto chce się przekonać, jak to jest, gdy jedzie się na quadzie górskimi ścieżkami, może doświadczyć tego na własnej skórze. Nawet osoby, które nie czują się zbyt pewnie za kierownicą, a już na pewno nie czują się gotowe na to, by samodzielnie prowadzić quada w trudnym terenie, nie muszą rezygnować z przyjemności, jaką daje podróżowanie w ten sposób. U nas do dyspozycji – prócz quadów – są także pojazdy typu buggy, na których poza kierowcą znajdzie się miejsce również dla pasażerów. Nie ma właściwie żadnych ograniczeń wiekowych. Dla wszystkich rodziców, którzy chcieliby zapewnić swoim pociechom niezapomniane przeżycia i ogromną frajdę, przygotowaliśmy specjalna ofertę. Posiadamy specjalne foteliki i kaski, dzięki którym podróżowanie z maluchami jest bezpieczne. Oczywiście apelujemy o rozsądek i nie zabieranie ze sobą kilkumiesięcznych niemowląt. Poczekajcie, aż Wasze maluszki trochę podrosną.

Quady Zakopane – jakie dodatkowe atrakcje dla Was przygotowaliśmy?

Często zwracają się do nas organizatorzy wypraw na quady dla większych grup. Nie jest rzadkością, że przebywające w Zakopanem grupy przyjaciół, wypoczywające wraz z dzieciakami, chcą przeżyć coś niezwykłego i wtedy decydują się na przykład na skorzystanie z naszej oferty. Nie wszystkie jednak osoby chcą uczestniczyć w takiej wyprawie, więc aby zorganizować fajnie czas opiekunom, którzy czekają na powrót reszty spragnionych adrenaliny kompanów i zajmują się dziećmi, przygotowaliśmy szereg dodatkowych atrakcji. Na udostępnionym przez nas terenie maluchy mogą skorzystać ze świetnie wyposażonego placu zabaw albo pograć w paintball. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą dotyczącą całodniowych wypraw z ogniskiem i poczęstunkiem. To też jest świetna opcja na spędzenie całego dnia, wypełnionego po brzegi wspaniałymi przeżyciami.

Write a comment