Wyjazd integracyjny do Zakopanego? Dlaczego nie!

wyczynowa jazda po błocie

Wyjazd integracyjny do Zakopanego? Dlaczego nie!

Wyjazdy integracyjne na stałe wpisały się w kulturę organizacyjną wielu dużych przedsiębiorstw i mniejszych firm. To ważne, aby osoby, które każdego dnia spędzają ze sobą wiele godzin w pracy, miały okazję poznać się również od innej, mniej formalnej strony. Wspólne przeżywanie przyjemnych chwil pomaga spajać zespół, a nie od dziś wiadomo, że o wiele przyjemniej pracuje się z osobami, które dobrze się zna i lubi. Zakopane to pod wieloma względami wymarzone miejsce na organizację wyjazdu integracyjnego. Dlaczego? O tym poniżej.

Widoki, których nic nie jest w stanie przebić

Wydawać by się mogło, że Zakopane zna niemal każdy i że nie jest ono w stanie już niczym zaskoczyć. Nic bardziej mylnego. Nawet najwięksi sceptycy i osoby, które na co dzień nie odczuwają przesadnie silnej więzi z naturą, wobec monumentalnego piękna tatrzańskich szczytów całkowicie zmienią swoje podejście. Nikt nie pozostaje obojętnym wobec tak spektakularnych widoków, przestrzeni i wolności, która dają góry.
Nawet podczas kilkudniowego pobytu można się tu zregenerować i naładować baterie. Dotyczy to nawet tych, którzy zamiast wylegiwać się w hotelowym SPA, będą wylewać z siebie siódme poty na wymagających trasach. Sprawdzanie się i stawianie sobie nowych wyzwań oraz poznawanie własnych możliwości w trudnych warunkach jest ważnym założeniem wielu wyjazdów integracyjnych. Dzięki takim doświadczeniom pracownicy są bardziej świadomi swoich mocnych stron i śmielej podejmują się realizacji trudniejszych zadań.

Quady Zakopane – to tak wiele możliwości

Zakopane nieustannie się rozwija. Wciąż przybywa tu nowych, ciekawych miejsc, pięknych hoteli i klimatycznych pensjonatów, a na Krupówkach każdy może spędzić czas tak, jak lubi najbardziej. Nie brakuje tu restauracji z pysznym, regionalnym jedzeniem, ale też klubów czy barów, gdzie można się rozerwać i poznać ciekawych ludzi. Są wreszcie muzea, teatry, jedyne w swoim rodzaju zabytkowe wille, zamieszkiwane przed laty przez największe postacie polskiej kultury. Nie zapomnijmy również o bazie rekreacyjnej i sportowej. Każdy, kto lubi być w ruchu, na pewno w Zakopanem nudzić się nie będzie. Można tu przyjechać o każdej porze roku i zawsze ciekawie spędzić czas. Nie ważne, czy preferuje się piesze wędrówki, rowerowe przejażdżki, bądź zjeżdżanie na nartach lub snowboardzie.

Quady w Zakopanem – rewelacyjny pomysł na wyjazd integracyjny

Jedną z ciekawszych propozycji dotyczących organizacji wyjazdu integracyjnego jest kilkudniowa wyprawa na quadach z przewodnikiem. Zakopane Quady ma w swojej ofercie tę usługę i cieszy się ona szalona popularnością. Program wycieczki jest wypakowany aż po same brzegi. Dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł wynieść z niej jak najwięcej, jak najwięcej doświadczyć i jak najwięcej zobaczyć. Co ważne, propozycja tą kierujemy nie tylko do osób, które dobrze czują się na tego typu pojazdach. Również ci uczestnicy, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować swoich sił na quadach, mogą śmiało wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Przed każdym wyjazdem zapewniamy tym, którzy tego potrzebują, szkolenie z jazdy quadem.

Podczas trzech intensywnych dni można liczyć na takie atrakcje jak wyśmienita i obfita powitalna kolacja, rafting pontonami po Dunajcu, czy przejazd do Szczawnicy. Uczestników czeka również kilkugodzinna wyprawa po Gubałówce połączona z ogniskiem oraz zjazdy rowerami bądź hulajnogami terenowymi do Zakopanego. Przez cały czas uczestnicy będą pod opieka doświadczonych instruktorów i przewodników, którzy są gotowi nieść pomoc w każdej niespodziewanej sytuacji. Cała trasa liczy około 120 kilometrów. To zupełnie wystarczająco, by poczuć, czym jest jazda na quadach oraz dlaczego daje tak dużą przyjemność i poczucie wolności. Jeśli chcesz rozruszać swój zespół, to taki wyjazd integracyjny z pewnością w tym pomoże!

Write a comment