Atrakcje Extreme w Zakopanem – dlaczego my?

quady

Atrakcje Extreme w Zakopanem – dlaczego my?

W Zakopanem nie brakuje atrakcji. Wspaniałe widoki, rewelacyjne trasy dla mniej i bardziej zaawansowanych turystów, unikatowe zabytki, muzea – to wszystko jest w zasięgu ręki dla wszystkich, którzy wybierają się do zimowej stolicy Polski. Pobyt na Podhalu nierzadko też pozwala odkryć w sobie nowe pasje i nabrać odwagi do próbowania nowych przeżyć. Właśnie z myślą o poszukiwaczach niezapomnianych wrażeń powstała nasza oferta – Zakopane Quady zapraszają!

Quady w Zakopanem – przepis na epickie wspomnienia

Jeśli piesze wycieczki Ci nie wystarczają i szukasz czegoś, co dostarczy Ci większej dawki adrenaliny, to nasza propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wyobraź sobie tylko – przeprawy przez mało uczęszczane wymagające trasy, przejazdy przez rwące potoki, przejażdżki po specjalnie wyznaczonych leśnych traktach – to wszystko w otoczeniu majestatycznej przyrody i najpiękniejszych polskich górskich pasm. To brzmi nieźle, prawda? I gwarantujemy Ci, że takich emocji, jakich doświadczysz podczas zorganizowanych przez nas wypraw, nie da się porównać z niczym innym! Mamy ofertę skrojoną na każde gusta, możliwości i chęci.

Quady w Zakopanem – dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Co prawda firm świadczących podobne usługi do naszych w Zakopanem nie brakuje, ale my stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego sprzętu, pochodzącego z pierwszej ręki, który jest poddawany regularnym przeglądom i jest odpowiednio serwisowany. Nasze quady są nowoczesne i dostosowane do potrzeb różnych użytkowników. Dają maksimum przyjemności i gwarantują maksimum bezpieczeństwa. Naszym atutem są również konkurencyjne ceny. Możemy sobie pozwolić na obniżenie kosztów świadczonych przez nas usług, ponieważ cieszymy się zaufaniem i popularnością wśród wielu klientów. Wielu z nich często do nas wraca, aby raz jeszcze przeżyć tą fenomenalną przygodę.

Troszczymy się o przyrodę

Każdego, kto ma wątpliwości dotyczące tego, czy organizowane przez nas wyprawy nie szkodzą unikatowej tatrzańskiej przyrodzie, pragniemy zapewnić, że wszystko organizujemy w taki sposób, by chronić jej wspaniałe walory i dbać o jej dobrostan. Poruszamy się wyłącznie po wyznaczonych trasach, zatwierdzonych przez odpowiednie służby. Wiodą one przez malownicze tereny rekreacyjne i zapewniają zapierające dech w piersiach widoki na góry.

Zakopane Quady – mamy coś dla każdego!

Obecnie na naszą flotę składa się 5 pojazdów typu buggy i 15 quadów marek Can Am oraz Cf Moto. Są one uważane za jedne z najlepszych, najbezpieczniejszych i najbardziej komfortowych w swoim segmencie. Mogą nimi podróżować nie tylko dorośli, ale także dzieci. Tak, tak! Pomyśleliśmy również o najmłodszych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że będąc na wakacjach z dziećmi, rodzice chcą im zapewnić moc najróżniejszych atrakcji. Dla maluchów przygotowaliśmy zatem specjalne krzesełka i kaski i pracowaliśmy nieco spokojniejsze i bezpieczniejsze trasy. Dodatkowo mamy rozbudowana bazę rekreacyjną, na terenie której można skorzystać z paintballa lub pobawić się na placu zabaw.

Nasza oferta jest bardzo różnorodna. Można zdecydować się na jedno-, dwu-, trzy-, sześcio- bądź siedmiogodzinną wyprawę quadami z przewodnikiem i dodatkowymi atrakcjami typu ognisko. Oferujemy również off-road day z quadami i buggy bądź 3-dniowy wyjazd integracyjny do Zakopanego. Tą ostatnią ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli firm, którzy szukają ciekawych propozycji na wyjazdy dla swojego zespołu. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Zapraszamy do nas po wspaniałe przeżycia!

Write a comment