Zakopane Quady – poznaj nas bliżej!

ekstremalna jazda quadami

Zakopane Quady – poznaj nas bliżej!

Do Zakopanego każdy przyjeżdża po coś innego. Jedni szukają wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku i korzystają ze spokoju podczas wędrówek dolinami i górskimi szlakami. Innym nie w głowie niespieszne wyprawy – wspinają się, zjeżdżają trudnymi trasami na rowerze, wybierają się na spływy kajakowe, a zimą korzystają ze wspaniałych warunków narciarskich. Dla wszystkich niespokojnych dusz, ale też i dla tych, którzy chcą po prostu przeżyć coś absolutnie nowego i nietuzinkowego, nasza oferta będzie strzałem w dziesiątkę.

Zakopane Quady – kim jesteśmy?

16 lat – tak długo już pracujemy na pozycję lidera wśród firm oferujących wyprawy na quadach, wyprawy rowerowe i wyprawy na skuterach śnieżnych. Wytrwaliśmy tak długo i nadal się rozwijamy z prostej przyczyny – kochamy to, co robimy. Nasza praca nas napędza i inspiruje, podobnie jak osoby, które decydują się z nami na przeżycie fantastycznej przygody. Czerpiemy energię od Was – wasza radość, uśmiechy ale też to, że z razem nami przełamujecie swój strach i odkrywacie w sobie zupełnie nowe pokłady odwagi, jest dla nas najwspanialszą nagrodą za wysiłek włożony w organizację każdej z wypraw.

Zakopane Quady – gdzie można nas znaleźć?

Obecnie posiadamy trzy bazy: główną na Gubałówce i dwie nieco mniejsze – w Kościelisku i Witowie. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorcami, firmami eventowymi oraz biurami podróży. Ponadto mamy w zespole wyłącznie doświadczonych profesjonalistów, pod których opieką i bacznym wzrokiem każdy z uczestników może czuć się bezpiecznie. Komfort naszych klientów i ich bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, dlatego przykładamy szczególną wagę do jakości wykorzystywanego przez nas sprzętu. Quady i pojazdy typu buggy, które są w naszej flocie, to absolutna czołówka w swoim segmencie.

Co mamy do zaoferowania w Zakopane Quady ?

Wiemy, że nie każdy, kto wsiada do naszych quadów, posiada ogromne doświadczenie. W związku z tym nasza oferta obejmuje przejazdy o różnym stopniu trudności i różnej długości. Dla poczatkujących idealna będzie na przykład godzinna przejażdżka z przewodnikiem. Trasa przejazdu wiedzie pasmem Gubałówki, po trasach leśnych i z pięknymi widokami na Tatry.

3-godzinna wycieczka z przewodnikiem, połączona z ogniskiem, to propozycja dla nieco bardziej zaawansowanych miłośników off-roadu. Trasa tego tripu jest już nieco bardziej urozmaicona. Po drodze czekają na uczestników takie atrakcje, jak przejazd przez wąwozy, rzeki, typowo górskie tereny, a także bardziej strome zjazdy i podjazdy. Oddech można złapać podczas podróży przez malownicze polany oraz podczas odpoczynku nad ogniskiem. Wycieczkowiczów czeka również przygotowany przez nas ciepły poczęstunek.

Bardzo ciekawą opcją jest 7-godzinna wyprawa quadami lub buggy połączona z relaksem w Termach. Cieszy się ona dość dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Start jest na Gubałówce, skąd uczestnicy wyjeżdżają w kierunku Chochołowa. Tam czeka na nich jeden z najlepszych i najbardziej nowoczesnych kompleksów basenów, saun i SPA zasilanych wodami termalnymi. Po kąpielach i relaksie zapraszamy gości na obiad i krótki odpoczynek i ruszamy w drogę powrotną do Zakopanego. To z pewnością jeden z najlepszych sposobów, by aktywnie spędzić dzień i doświadczyć wszystkiego, co Podhale ma najlepszego do zaoferowania.

Za wyborem naszej propozycji przemawia nie tylko nasze doświadczenie i bardzo profesjonalne przygotowanie. Odznaczamy się również wyjątkowo atrakcyjnymi cenami i różnorodną, ciekawą oferta. Możliwy jest transfer z hotelu do bazy i – po zakończeniu wyprawy – z powrotem do hotelu. To co, ruszamy? Zakopane Quady zaprasza!

Write a comment